ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11287468
*
nr 1128 7468
Spegel
+ Konsol, höjd: 115+ 60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 september 2017
kl 20:36:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/9 21:58:33
1
400 kr
4/9 21:59:11
1
500 kr
11/9 18:43:37
2
350 kr
11/9 18:43:37
1
400 kr (Budbetjänt)
11/9 19:41:18
2
500 kr
11/9 19:41:18
1
500 kr (Budbetjänt)
11/9 19:43:04
2
600 kr
11/9 20:31:48
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1128 7468
Spegel
+ Konsol, höjd: 115+ 60
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/9 21:58:33 | 1 | 400 kr |
4/9 21:59:11 | 1 | 500 kr |
11/9 18:43:37 | 2 | 350 kr |
11/9 18:43:37 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/9 19:41:18 | 2 | 500 kr |
11/9 19:41:18 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/9 19:43:04 | 2 | 600 kr |
11/9 20:31:48 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58